fastshare
Zobrazit téma - Denuvo a vše okolo
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2133
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 24 čer 2026, 00:28





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97
 Denuvo a vše okolo 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 14 čer 2009, 09:02
Příspěvky: 86
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

PRAGMATA-voices38

Denuvo + Steam + VMProtect + Custom..... ;-)

6 dnů od posledního releasu.... :D


15 kvě 2026, 00:46
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 1310
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

A navíc ještě pouhý měsíc stará hra, což je super. Tak uvidíme, co bude dál. :)


15 kvě 2026, 06:42
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 21 říj 2009, 17:18
Příspěvky: 78
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Hrozí ban, když stáhnu Forzu Horizon 6 od Fitgirl, kde je i online?


15 kvě 2026, 15:06
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 1310
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Když počkáš do oficiálního data vydání, tak ne. A pokud budeš hrát jen offline, tak taky ne. :D


15 kvě 2026, 17:35
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 14 čer 2009, 09:02
Příspěvky: 86
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mafia The Old Country-voices38

Denuvo + Steam + Custom ..... ;-)

Pokračujeme.... :D


22 kvě 2026, 21:44
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 14 čer 2009, 09:02
Příspěvky: 86
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

LEGO.Batman.Legacy.of.the.Dark.Knight-voices38

Denuvo + Steam ..... ;-)

Dnes máme dvojkombo .... :D

Cracknuto v den vydáno, Day 1.... :D


22 kvě 2026, 23:25
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 1310
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Krása, jen tak dál. :)


23 kvě 2026, 06:10
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 14 čer 2009, 09:02
Příspěvky: 86
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mannoroth píše:
Krása, jen tak dál. :)


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Tak po oznámení,že 007: First Light bude mít v sobě Denuvo ( přijali to všichni s velkým nadšením a ovacemi ve stoje :D :D :D ), je jasné, že tu bude snaha o emulaci pomocí HV a je to hozená rukavice pro Voices38 - čím dříve cracknuto, tím lépe.... A prosil bych k tomu přihodit třeba Assassins Creed Shadows - děkuji.... :D

Jinak recenze 007: First Light vyznívá velmi dobře a celkově to sbírá lepší hodnocení než jsem čekal.... ;-)

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Nutnost online připojení pro dodatečný obsah.... Že by už propojování Denuva a být online ?..... :shock:


26 kvě 2026, 14:20
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 1310
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

A nepřiznají si, že prohráli a nepřiznají... HyperVisor doslova úplně rozdrtil Denuvo na prach a Voices38 tomu ještě nasazuje korunu těmi svými "normálními" cracky, ale stejně v tomhle marném boji budou tvrdošíjně pokračovat. Já to prostě nechápu.

Ale aspoň, že ta hra s panem Bondem podle recenze za to fakt stojí. Možná se opět nechám přesvědčit a vyzkouším ji stejně jako Terminator - Resistance či RoboCop - Rogue City. :)


26 kvě 2026, 17:48
Profil
Helper
Helper

Registrován: 14 črc 2009, 10:10
Příspěvky: 4383
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

007.First.Light-voices38

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


10 čer 2026, 08:53
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 1310
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Tak to vypadá, že ten crack asi není úplně funkční. Spousta lidí má problém s tím, že jakmile dokončí úvodní misi, hra náhle z ničeho nic spadne a když se pokusí načíst poslední uloženou pozici, hra také po chvíli ihned spadne. V normální verzi jsem tohle nikde nenaznamenal kromě problémů se spuštěním hry. Asi to ještě bude chtít nějaký ten crackfix...


11 čer 2026, 19:06
Profil
Helper
Helper

Registrován: 14 črc 2009, 10:10
Příspěvky: 4383
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Mám dokončenou úvodní misi a přibližně další hodina hraní a bez jediného problému. :)

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


13 čer 2026, 01:43
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 12:46
Příspěvky: 1310
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Tak mé obavy byly asi zbytečné. Vyzkoušel jsem repack od FitGirl, bez problému ho nainstaloval, zkontroloval integritu souborů, aktualizoval ovladač grafické karty, zkusil hru několikrát vypnout a zapnout v průběhu první mise a taky jsem se krásně dostal na konec první mise, vychutnal si hezké úvodní intro a nenarazil na jediný problém.

Takže lidi jsou akorát jantaři, co prostě neumí zprovoznit hru, jinak to nechápu. Jsem zvyklý na to, že se opakují problémy typu "antivirus mi sežral nějaký soubor ve složce s hrou či že se instalace zasekne nebo skončí chybou", ale tohle fakt hlásilo spousta lidí a to nikdy nevěstí nic dobrého. Naštěstí tohle asi není ten případ. :)


13 čer 2026, 07:47
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 14 čer 2009, 09:02
Příspěvky: 86
Příspěvek Re: Denuvo a vše okolo

Nechtěl jsem tu nějak spamovat, hraju zatím pomalu, ale úvodní mise na Islandu uplně v pohodě. Momentálně jsem si klíčemi odemkl ložnici.... :D Co asi lidem možná vadilo, že při prvním načítání hry je dlouho černá obrazovka bez odezvy a slabší jedinci to nedokázali přečkat. Při tréninku na Maltě jsem si všiml třeba glitche při jízdě autem, kdy část textury auta se prolíná s povrchem země - v následujících patchech již opraveno.

Anebo třeba glitch ve výtahu či v úplně 1.misi, kdy lano na střeše budovy prochází samotným Bondem, které jsem taky zaznamenal by měly být již opraveny.

Pokud se člověk podívá na historii aktualizací a popis chyb, které byly těmito aktualizacemi opraveny, tak je jasné, že výtka jde za vývojáři, ale rozhodně ne za voices38.... ;-)

Co všechno zatím bylo opraveno ?

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Takže přesně ty chyby, na které hráči upozorňují jsou již v následujících verzích opraveny. Samozřejmě to určitě není všechno. :D

S 007 First Light jsou velké plány a podpora rozhodně nebude končit už po prvním roce jako třeba v Assassin’s Creed Shadows.... :D

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Někteří se ptali, proč byla větší pauza než voices38 vydal 007 First Light ? Inu, někteří jedinci rádi pomáhají Irdetu, takže když Irdeto opravilo díru, kterou Voices38 využíval, musel najít jinou... ;-)


13 čer 2026, 10:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena Pornia